Friday, August 14, 2009

Eye of the storm

Naljakas kui tühine kõik näib. Aja raiskamine , rügame aga rügame ja kuhugi ei jõua. Tore ...
Ainult muusika ja sõbrad hoiavadki püsti.

Hirmasti tahaks ära.

Kikko's Song - The Bacon Brothers

No comments:

Post a Comment